© Ategal 2016, Asociación Cultural Galega de Formación Permanente de Adultos, Aulas 3 Idade de Galicia. Todos os dereitos reservados.

Sede central: Santiago de Compostela

Rúa Virxe da Cerca 31, 15703 Santiago de Compostela

Tel: 981 581 533

Fax: 981 585 657

Mvl: 618 184 344

direccion@ategal.com           coordinacion@ategal.com     administracion@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18

Aulas de A Coruña

Rúa Fonseca 8 , 15004 A Coruña

Tel: 981 216 863

coruna@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18

Aulas de Vigo

Travesía do Pino 2, Entrechán , 36205 Vigo

Tel: 986 481 600

Mvl: 634 910 119

vigo@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18

Aulas de Ferrol

Galiano, 17-Planta 1, 15402 Ferrol

Tel: 981 356 202

Mvl: 634 910 118

ferrol@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18 Novo

Aulas de Ourense

Progreso, 66 Entrechán A, 32003 Ourense

Tel: 988 215 077

Mvl: 634 910 125

ourense@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18

Aulas de Lugo

Ronda da Muralla, 140. Pabellón 6, Planta 1, 27004 Lugo

Tel: 982 254 677

Mvl: 634 910 130

lugo@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2016 – 2017

Aulas de Padrón

Campo do Souto, 2, 15900 Padrón

Tel: 981 811 329

Fax: 981 811 550

padron@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18

Aulas de Vilalba

Praza da Constitución, 1, 27800 Villalba

Tel: 982 510 305

vilalba@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-17

Aulas de Monterroso

Espazo Cultural Lorenzo Varela

Rúa Poeta Lorenzo Varela, 27560 Monterroso

Tel: 982 377 814

monterroso@ategal.com

DESCARGAR HORARIO DE CLASES 2017-18